#139 kripto konuşmayalim mi? haftanin kriptosu golem, webrazzi odulleri 2017 ve product hunt meetup

golem

ekşisözlük başlığımıza yeni iki yorum geldi. bir yorum kriptopara ile alakalı konuşmamızı istiyordu, bir diğer girişim istemiyordu. sizce konuşmalı mıyız? ne kadar konuşmalıyız? bizim düşüncemiz 2010 yılında mobilin girişim dünyasını ele geçirmesi gibi, 2018 yılında crypto ve dağıtık defter-i kebir teknolojilerinin girişim dünyasını ele geçireceğini düşünüyoruz. yorumlarınız varsa ekşisözlük üzerinden bırakabilirsiniz ya da slack kanalımıza gelip doğrudan bize yazabilirsiniz.

kripto konusunda dinleyicilerimizin yorumlarından bağımsız konuşmaya devam ediyoruz. bu hafta üzerine konuştuğumuz kripto girişimi, dağıtık işlemci kullanımı sağlayan Golem Network oldu. Golem hakkında daha fazla bilgi için:

https://golem.network/

(Dipnot: Samican'ın bu bölüm yayınlandığında 2512 adet Golem Token'ı bulunuyordu, bu bölümde kesinlikle bir yatırım tavsiyesi verilmemiştir, sadece Golem'in teknolojisinden bahsedilmiştir.)

webrazzi ödülleri 2017 adayları açıklandı. 12 ocak saat 17.00'a kadar adaylara oy verebilirsiniz. adayların üzerinden geçiyoruz ve fikirlerimizi beyan ediyoruz.

odul.webrazzi.com

bu haftanın son konusu 7 şubat tarihinde yapılacak olan Product Hunt istanbul meetup'ı oldu. ING Bank desteğiyle Orange Lab'de düzenlenecek etkinliğe hepinizi bekliyoruz, biz de orada olacağız!

https://www.eventbrite.com/e/product-hunt-istanbul-meetup-tickets-42048658670

https://www.facebook.com/events/534479040248003