#193 dünya radyo günümüz kutlu olsun!

dunya radyo gunu

bölümde ne yazık ki Barış yok, fanlarına şimdiden kendisi adına özür diliyoruz. 13 Şubat Dünya radyo günü, Tuna ve Samican acaba biz de radyocumuyuz, bu da bizim günümüz mü tartışması yaparak bu günü kutluyor. Podcast yeni radyo mu? Podcast yapanlar radyocu sayılır mı? Peki Spotify neden podcast alanına ilerledi ve Apple neden podcastler ile hiç ilgilenmiyor - bu hafta tartıştığımız konuların kısa bir özeti.

Bölümde bahsettiğimiz Clayton Christensen ve Innovators Dilemma hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz:

Kitap: [https://www.amazon.com/gp/product/1633691780/ref=dbs_a_def_rwt_bibl_vppi_i1](https://www.amazon.com/gp/product/1633691780/ref=dbs_a_def_rwt_bibl_vppi_i1)

HBX eğitiminin tanıtıcı videosu: [https://www.youtube.com/watch?v=JHi7oErZGgM](https://www.youtube.com/watch?v=JHi7oErZGgM)

bölümün sonunda girişimci muhabbeti için yeni bir reklam modeli öneriyoruz. slack kanalımıza gelip yorum yaparsanız çok seviniriz. iyi dinlemeler!

kitap kampanyasında vereceğimiz ödül belli oldu "HBS: Kendinizi Yönetmek": https://www.dr.com.tr/Kitap/Kendinizi-Yonetmek/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Yonetim-Is-Gelistirme-Kalite/urunno=0000000447604

ps: ses kalitemiz samican mikrofonunu unuttuğundan biraz düştü, özür dileriz :(